Адвокат на Позняках - ми відкрили новий офіс!

iStock 1093508248 d 850Нещодавно адвокатська компанія «Юркон - ЄС» відкрила ще одну філію у м. Києві, недалеко від станції метро «Позняки».
Це спальний район, де проживає велика кількість людей, наших потенційних клієнтів, яким потрібна юридична допомога грамотного юриста на Позняках. Їхати в центр міста, де знаходиться наш головний офіс, багатьом не зручно та довго. Тому, після численних звернень, «а чи є у вас адвокат, який працює у районі Позняки?», вирішено було відкрити окремий офіс на лівому березі.


Для наших клієнтів ми надаємо кваліфіковану допомогу у вигляді консультацій та ведення справ у галузі цивільного та сімейного права. Ми допомагаємо у таких справах:
- майнові спори;
- питання з нерухомістю;
- спадкові спори;
- розлучення;
- розподіл майна;
- аліменти;
- визначення місця проживання дитини;
- позбавлення батьківських прав;
- юридична допомога при ДТП, в тому числі – стягнення заподіяної шкоди з винуватця, чи страхового відшкодування з страхової компанії;
- оскарження різних штрафів;
- юридична допомога малому та середньому бізнесу (у тому числі - податкові суперечки);
- та ще багато іншого.


Наша спеціалізація – це всі юридичні питання, які можуть виникнути у звичайної людини в житті. Тому ми і працюємо над тим, щоб звичайним людям було ближче, а відповідно - легше і зручніше прийти на прийом до досвідченого адвоката.


Прийом за попереднім записом за телефонами, які ви бачите у верхній частині цієї сторінки. Перша консультація – безкоштовна.
В умовах карантину ми ведемо прийом з дотриманням всіх необхідних правил. Якщо потрібно – можемо спілкуватися та працювати над вашими документами повністю онлайн.