«Юркон-ЄС»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Шукаєте юриста в Броварах? Приходьте до нас на консультацію.


juridicheskie-uslugi-brovaryЗаконодавча база України є настільки великою, що людям, які ніколи не стикалися з проблемами правового характеру, важко самостійно їх вирішувати. Знайти потрібну інформацію серед безлічі документів і нормативно-правових актів - складне завдання. В такому випадку краще звертайтеся за професійною юридичною допомогою, яку ви отримаєте у Броварській філії адвокатської компанії «Юркон-ЄС».
Вона відкрилася в лютому 2014 року, і наш перший клієнт хотів правильно і безпечно інвестувати в квартиру в новобудові. Юрист з нерухомості Броварів вивчив документи забудовника, провів юридичний аналіз і супроводжував клієнта від початку до кінця угоди.
Ще можна згадати дуже цікаву і незвичайну справу, про яку ми навіть писали в блозі. Адвокат з сімейних справ у Броварах боровся за права клієнтки, що призвело до успіху і унікального досвіду.
Всі фахівці юридичної фірми в Броварах надають як письмові, так і усні консультації з питань цивільного, сімейного, спадкового, господарського, податкового права.

Різновиди юридичних послуг в Броварах:

• консультація з правових питань;
• написання заяв, претензій та іншої документації в сфері юриспруденції;
• захист інтересів клієнтів в судових інстанціях, в держустановах та інших організаціях, включаючи їх органи управління, а також перед фізичними особами;
• проведення юридичної оцінки документації і діяльності;
• ведення правової роботи щодо забезпечення господарської та іншої діяльності;
• надання інших типів правової допомоги.

Чекаємо вас за адресою: м Бровари, бул. Незалежності, 14, 3 поверх