«Юркон-ЄС»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Новий рівень якості юридичних послуг у Черкасах


jurist cherkassyНа початку 2017 року столична компанія «Юркон-ЄС» відкрила філію у місті Черкаси.
Незалежні від будь-кого юристи та адвокати займаються наданням кваліфікованої та професійної допомоги мешканцям міста і області.
Ви спитаєте, чому саме незалежні? Давайте пояснимо.
Із самого початку діяльності нашої юридичної фірми у Черкасах ми виявили таку ситуацію: більша частина місцевих адвокатів використовує старі методи роботи адвокатури: корупцію, кумівство, «рєшалово». У зв’язку із цим вони втрачають професіоналізм та стають залежними від місцевих чиновників та органів влади. Ясна річ, такі правозахисники ніколи не будуть реально захищати ваші права, якщо це суперечить інтересам місцевих можновладців.
Ми недарма іменуємо себе незалежними адвокатами, оскільки київська філія ніяким чином не залежить від позиції місцевих чиновників і бізнес-верхівки. Наші адвокати у Черкасах безкомпромісно захищають інтереси виключно своїх клієнтів. Ми керуємось тільки законом, правовими методами, використовуючи юридичні знання та багаторічний досвід.


В нашому офісі ви отримаєте такі юридичні послуги:

  • Ведення судових справ усіх рівнів та інстанцій: в тому числі – розробка та подача позовів, апеляційних та касаційних скарг, заперечень, відзивів, письмових пояснень, заяв, клопотань.
  • Юридичне обслуговування підприємницької діяльності. 
  • Договірне право: розробка, аналіз договорів будь-якої складності;
  • Корпоративне право: реєстрація підприємств, внесення змін. Спори між засновниками.
  • Вирішення спорів з державними органами (в .ч. - податкова) та недобросовісними клієнтами (контрагентами).
  • Кредитні спори (іпотека, застава, порука). Ведення досудового врегулювання, судових процесів з кредитними установами, суди з колекторами.
  • Сімейне право: розлучення, поділ майна подружжя, аліменти, та ін.

Кожен з вищевказаних напрямків роботи веде спеціаліст, який має професійний досвід саме в цій сфері. Переглянути інформацію про наших спеціалістів ви маєте можливість тут.

Увага, у зв'язку з карантином ми працюємо з понеділка по суботу в онлайн-режимі: консультуємо по Вайберу, телефону, документи для ознайомлення  приймаємо у вигляді фото-копій на електоную пошту. А якщо  Вам все ж таки потрібно зустрітися для консультації особисто - то ми "озброєні" засобами індивідуального захисту, тому у будь-якому випадку знайдемо спосіб, як Вам допомогти. 


Консультації за тел.:
098-200-55-52
099-772-55-52

Чекаємо на вас за адресою: м. Черкаси, б-р Шевченка 266, оф. 407