(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Легенда адвокатської компанії "Юркон-ЄС"

Життя компанії “Юркон-ЄС” зовсім не схоже на голлівудське кіно. Але ці 18 років пояснюють - хто працює в компанії, над чим саме, та як допомагає клієнтам...

history 1Вони обидва любили історію - ще зі школи. Засновники - Ярослав Ілляш та Антон Дзецина.

Ярослав мріяв бути археологом. Тому що давні знахідки розширюють знання про історію людства, і дають розуміння причин та наслідків тих чи інших подій. Пізніше його захопило правознавство.

history 2Антон любив проводити паралелі - як розвивалась країна в залежності від того, хто правив нею та яким чином. Монархи, тирани, демократи, створювали закон чи системно його ж порушували - все це вплинуло на те, чи була країна успішною, або програвала війну за війною.

Інтерес до історії та права переріс у свідомий вибір професії - обидва обрали юридичний факультет.

KPIАнтон навчався на юридичному факультеті КПІ ім. І. Сікорського. В цьому навчальному закладі проводили семінари справжні практики: адвокат, суддя та навіть один із співавторів адміністративного кодексу України. Антон ще з 2-го курсу почав працювати на крупному агро - підприємстві господарським юристом, і здобув потужний досвід у взаємовідносинах з податковою, контрагентами і працівниками.

NAVSUЯрослав обрав Національну академію внутрішніх справ, і найкраще опанував кримінальне право та кримінальний процес. Уявіть, грають студенти в карти, і хто програє - розказує напам’ять статтю Кримінального кодексу України. А оскільки фортуна постійно переходила від одного студента до іншого - то й кодекс знали всі😁
Ярослав практикувався у райвідділі, і йому було цікаво брати участь в процесах: кваліфікація злочину, затримання зловмисників, правильне складання документів, судові справи і винесення вироку.

Ще будучи студентами, майбутні засновники “Юркон-ЄС” зрозуміли - їм хотілося завдяки своїм знанням захищати окремих людей чи цілі підприємства від несправедливості.

У 2005 році Ярослав після 5 років роботи слідчим і 5 років адвокатури відкриває адвокатську компанію “Юркон-ЄС”. Він вирішує, що час розвиватись далі, і тому опановує сімейне право.
Хто б міг подумати, що під час поділу майна чи спадщини накал емоцій в учасників судового процесу значно вищий, ніж у кримінальних справах! А властивості спокійного комунікатора допомагали Ярославу та його клієнтам мирно і чесно вийти із заплутаних сімейних суперечок.

partners

 

Антон приєднується до команди у 2013 році. Має за плечима вже декілька посад і гучних судових процесів, де відвоював для роботодавців великі суми коштів. Формат адвокатської компанії підходить йому, адже він хоче принести більше користі ще більшій кількості клієнтів, ніж би він працював на одному підприємстві.

 

 

wayКомпанія “Юркон-ЄС” пройшла крізь буремні роки: кризи ринку нерухомості, великі стрибки курсу долара, Євромайдан, Крим, Донбас, і рокове 24 лютого. В ці важкі для всіх українців часи адвокати продовжували боротись за права клієнтів.

У 2022 році засновникам довелось переглянути стратегію діяльності. Навколо повна невизначеність, жовтневими понеділками біля офісу чутно вибухи. Частина адвокатів служить у ЗСУ. Що робити? Ідея прийшла сама собою, і це був як промінь світла крізь темряву - в прямому і переносному сенсі.

Проаналізували справи і відмітили, що найбільше практичного досвіду вони здобули саме у трьох сферах: юридичне обслуговування бізнесу, сімейне право та нерухомість.

resultsІ за 18 років роботи є результати, якими точно можна пишатись. Ось деякі з них.

Відстояли права бізнесу. Для агровиробника з Черкаської області - скасували несправедливо накладений податковий штраф 500 000 грн. Деталі - тут.

Допомагали ділити колишньому подружжю мільйонне майно та гроші на офшорних рахунках. Захищали права батьків після викрадення дітей.

victory

Вберегли гроші інвесторів - відмовили від покупки квартири в “Еліта-Центрі”. Тому що навіть до відомого скандалу бачили, чим все закінчиться.
Відсудили квартиру в Києві, яка була успадкована шахраями завдяки “чорному” нотаріусу.

 

 

qualityСьогодні клієнти “Юркон-ЄС” отримують дійсно високу якість юридичних послуг.
Тому що такий багатий досвід і глибокий фокус саме на бізнесі, сімейних справах та нерухомості - це унікальна скарбниця компанії.

Дякуємо всім силам оборони України за можливість працювати!
Дякуємо всім клієнтам, які нам довіряють, а потім - рекомендують!

Обирайте нас раціонально або інтуїтивно, і якщо наші моральні цінності співпадають - запрошуємо до співпраці!