«Юркон-ЄС»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Сопровождение сделок с недвижимостью

Юридичний супровід угод з нерухомістю.

Ми хочемо поділитися з Вами секретом - як можна заощадити на Юридичному супроводі угод купівлі-продажу нерухомості.
Наші послуги з цього питання складаються з наступних етапів:

1. Розвідка.
Збір первинної інформації про минуле нерухомості та продавця/покупця. Наприклад, хто був власником раніше (благонадійність продавця), чи є суперечки з цієї нерухомості (кримінальні справи, судові розгляди, виконавчі провадження, арешти). Якщо йдеться про первинний ринок (новобудова), ми можемо зібрати інформацію про забудовника – наскільки він надійний.

2. Документи на нерухомість.
Перевіряємо, вивчаємо документи про право власності на нерухомість, якщо новобудова - чи в порядку в забудовника дозвільні документи на будівництво і землю.

3. Юридичний аналіз та внесення правок до договору.
Кожна угода купівлі/продажу нерухомості, як у первинному, і на вторинному ринку ОБОВ'ЯЗКО оформляється підписанням договору. Ми складаємо індивідуальний (конкретно з Вашими побажаннями) або вносимо правки у наданий іншою стороною договір, при цьому рекомендуємо використати той чи інший вид договору (вони бувають різні).

4. Консультація.
Зустріч з адвокатом по нерухомості нашої компанії, на якій Ви отримаєте відповіді на всі питання стосовно угоди, а також отримаєте практичні рекомендації та поради (у деяких випадках клієнти не розуміють юридичної суті документів, які вони підписали або збираються підписати).

5. Комунікація з учасниками угоди.
Кожна угода супроводжується спілкуванням із брокерами, продавцями/покупцями, представниками забудовника, нотаріусами тощо, в рамках якого потрібно з'ясувати, обговорити та врегулювати безліч важливих питань. Не маючи досвіду в угодах з нерухомістю, клієнти навіть не здогадуються, в яких питаннях їх можуть «водити за ніс».

6. Безпосередньо сама угода.
Наш юрист - спеціаліст з нерухомості присутній (в т.ч. у нотаріуса) під час підписання документів та проведення угоди для того, щоб ще раз перевірити остаточні документи, юридично зафіксувати факт передачі грошей (складення розписки), проконтролювати передачу грошей та документів.
Результат – Ви застраховані від «підводних каменів» і зберегли свої кошти (ну, і нервові клітини, звичайно ж).

Вартість 1 етапу – 150 у.о.

Перевага співпраці з нашою компанією – саме Ви визначаєте, який і скільки етапів Юридичного супроводу угоди купівлі-продажу нерухомості потрібно саме Вам. Таким чином, не витрачаєте зайві кошти.
Для Клієнтів, які бажають отримати послугу «під ключ», діє індивідуальна система знижок.

Запишіться на консультацію!

Розділ майна - детальніше

TEXT.RU - 100.00%