«Юркон-ЄС»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Нотаріус м. Київ

Нотаріальні послуги Київ04050, м. Київ, вул. Білоруська, б. 5, офіс 28,

ст. м. Лукьянівська.

Тел.: +38 (067) 409-75-35

Пн - Пт: с 10-00 до 18-00.

Сайт: http://1notarius.com.ua/

 

 

 Голяченко Марія Василівна - приватний нотаріус м. Києва; за довгі роки співпраці зарекомендувала себе як висококласний фахівець і надійний партнер. Її цінують і поважають клієнти за відповідальність, скрупульозність, увагу до деталей. На сайті (посилання праворуч від фото) ви знайдете повний перелік нотаріальних послуг. Офіс оснащений за усіма правилами: є і кімната розрахунку, і затишна кімната очікування.

Ми співпрацюємо з Марією Василівною на багатьох етапах роботи. Наприклад, коли робимо доручення від клієнта, щоб представляти його інтереси в різних інстанціях. В окремих випадках треба навіть 2 доручення- від фізичної особи та від фіз. особи-підприємця. Юридичне обслуговування організацій також відбувається не без допомоги нотаріуса, особливо при зміні юридичної адреси або реєстрації змін в засновницьких документах.

Окремо зазначимо таку специфічну послугу, як юридичний супровід угод з нерухомістю. Зараз багато людей самостійно знаходять об'єкти нерухомості для купівлі або інших операцій, але ж ніхто не застрахований від "підводних каменів". Тому нам довіряють провести юридичний аналіз документів і супровід купівлі-продажу. Це нормальна сучасна практика, люди мають бути впевнені в меті своїх інвестицій.

Ви сміливо можете звертатися за нотаріальними послугами в Києві до партнера, якому ми довіряємо!

Адвокатська компанія "Юркон-ЄС" - детальніше про команду

Понравилось? Поделитесь с друзьями: