Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Як відбувається розділ майна під час розірвання шлюбу?

розділ майнаУявіть, що вже сьогодні Ви отримаєте відповіді на актуальні запитання. Адже ми знаємо, як непросто розводитися і ділити майно. Деякі юристи - навіть на своєму гіркому досвіді.
У кінці статті Вас чекає приємний сюрприз - 20% знижка на юридичний аналіз.
Отже, давайте почнемо.

Розділ майна при розлученні відбувається, як правило, в суді вже після того, як сталося розірвання шлюбу. Буває, що процес щодо розірвання шлюбу і розділ майна проводяться у рамках однієї справи (позову). Ми рекомендуємо Вам спочатку розлучитися, а вже потім – неспішно й докладно підготувати, подати позов до суду і провести розділ майна подружжя. Ви вже будете вільною людиною, зможете обзавестись новим майном, яке належатиме тільки Вам (тобто вже не "майно в шлюбі").
Розділ майна в суді - досить довгий і складний процес, що має багато нюансів. Наприклад: як в позові розписати долю кожного, як оцінити майно, предмет розділу, як врахувати інтереси дитини, чи можна майно або його частину визнати власністю однієї людини тощо. Згідно із законом розділ нажитого майна відбувається так: половина - дружині, половина - чоловікові. Але так практично ніколи не буває. Чому? Ось, наприклад , 1-кімнатна квартира при розлученні, як її поділити? Чоловікові - кухню, а дружині - ванну? Або коли ми ведемо розділ майна, яке складається з автомобіля, його ж не розпиляєш навпіл? Часто люди намагаються з усього списку загального майна вимагати собі найбільш цінне, а іншому - що не шкода і що залишилося. Для цього занижують ціну того, що хочуть собі, і завищують ціну того, що залишиться іншому, що б за ціною виходило приблизно 50\50.
Також часто, коли відбувається розділ спільного майна, його частину намагаються приховати. Тому не полінуєтеся перевірити - а чи про усе майно, придбане в шлюбі, ви знаєте. Можете звернутися із запитами у бази даних нерухомості, земельного кадастру, автотранспортних засобів. Не забудьте, що цінні папери, акції, долі в підприємствах теж підлягають розділу.

Якщо Ви вирішили провести успішний розділ майна при розлученні, важливо пам'ятати - подароване і успадковане майно не ділиться!

Щоб отримати 20% знижку на юридичний аналіз:
- записуєтеся на прийом до нас в офіс,
- називаєте дату заснування компанії (вона знаходиться на логотипі),
- готово!

TEXT.RU - 100.00%